0216 706 15 18 [email protected]

SOSYAL SORUMLULUK

SOSYAL SORUMLULUK

İşletmelerin her biri toplumda önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek rol modeli olmaktadır. Cormind ailesi, bu durumun bilincinde olarak tüm projelerinde sosyal sorumluluk hedefleri belirlemektedir.

Cormind fabrika işletim sistemlerini kullanan fabrikaların sağladıkları avantajlar şu şekildedir:

1
Maliyeti Düşürün

Üretim sırasında yaşanan tüm aksaklıklar anında tespit edilebilmektedir. Bu sayede vakit kaybetmeden müdahale etmek ve daha az fire vererek maliyeti düşürmek mümkün hale gelmektedir.

2
Kaynaklara Saygılı Olun

Daha az fire veren fabrikalar, daha az hammadde kullanmaktadır. Ziyan olan hammadde miktarının düşüş göstermesi ise talebi azaltmakta ve özellikle doğal kaynakların kontrollü harcanmasına destek olmaktadır.

3
Karbon Ayak İzinizi Azaltın

Cormind fabrika işletim sistemlerini kullanan işletmeler, üretim ve dağıtım süreçlerinin tümünde raporlama seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Bu özellik sayesinde süreçlerin karbon ayak izi ölçümleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda yapılan ölçümler, detaylı bir şekilde analiz edilerek raporlanmaktadır. Karbon ayak izi ölçümü sonuçları, işletmelerin doğaya zarar verdikleri adımları görmeleri ve gereken değişikliklerin yapılması açısından oldukça önemli bir uygulamadır.

Cormind fabrika işletim sistemlerine özel olarak hazırlanan yazılımlar, tüm sosyal sorumluluk hedeflerini kapsayacak şekilde kodlanmaktadır. Çünkü Cormind ailesi, gezegene karşı sorumluluklarının her an bilincinde olan ve toplumda yer alan herkesin bilinçlenmesi için aktif şekilde rol alan bir vizyon benimsemiştir. Bu sayede Cormind bünyesi altında sunulan hizmetlerin tümü ile sosyal sorumluluk projelerini desteklemek mümkün bir hale gelmektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002