0216 706 15 18 [email protected]

ANLIK MAKİNE

PROSESS PARAMETRELERİ İLE

KALİTENİZİ ARTIRIN

Cormind tarafından geliştirilen Sepex fabrika işletim sistemi sayesinde makinelerinizin algılayamadığı parametre sınırlarını tespit edin. Gerçek zamanlı olarak daha hızlı ve daha doğru bilgilerle akıllıca seçimler yapın, maliyetlerinizi düşürün, veriminizi artırın. Müşterilerinizin güvenini kazanın.

Prosesleri

Baştan Sona Takip Edin

Maliyetlerinizi %45 Azaltın

Sepex sistemi makineleriniz ve PLC’leriniz ile entegrasyon sağlayarak kaynak, dolum (radyatör, direksiyon ve klima dolum), ısıl işlem gibi proseslerin baştan sona parametre takibini sağlamaktadır. Bu şekilde makine öğrenimi ve yapay zeka algoritmaları ile çıkan ürünün kalitesi önceden tahminlenmektedir. Rework maliyetleri %70 oranında azaltılarak hat sonu sağlıklı ürün çıkma yüzdeleri iyileşmektedir.

Cormind mühendisleri tarafından geliştirilen Sepex sistemi makinenizin algılayamadığı parametre sınırlarını, çalışanların gözünden kaçırdığı veya fark edemediği hatalı durumları gerçek ve anlık veri alma yeteneği ile tespit etmektedir. Topladığı verileri kullanarak yaptığı modellemeler ile sizleri de aksiyon almanız için uyarı mekanizmaları ile haberdar etmektedir.

Kaynak Sebepli

Atık Oranlarını Düşürün

Sepex sistemi kaynak prosesindeki her bir kaynak noktasından aldığı anlık ve gerçek veriler ile doğru üretim sürelerinin belirlenmesinden, kaynak kalitesinin arttırılmasına ve kaynak sebepli ıskarta atık oranlarının düşürülmesine kadar üretiminize katkıda bulunmaktadır.

Cormind sektörel tecrübesi ve geliştirdiği yapay zeka algoritmaları yardımıyla birden fazla parametrenin kombinasyon hesabı yaparak; çıkabilecek çapaklanma, delik oluşması vb. durumların takip ve analizi sağlanarak üretim anında müdahale olanağı sağlamaktadır.

%

maliyetlerinizi azaltın

günde ROI

%

enerji tasarrufu

%

verim artışı

ÜRETİM TAKİBİ

Gerçek zamanlı üretim görünürlüğü, OEE, kesinti analizi ve geçmiş raporlama ile performans optimizasyonunuzu doğru yönlendirin.

KESTİRİMCİ BAKIM & KALİTE

Makine parkurunuzdaki ve üretim ekipmanınızdaki çeşitli arıza türlerini teşhis edip ve arızaları önceden tahmin ederek üretimdeki gecikmelerden kurtulun.

DURUM ANALİZİ

Mühendislerinizin ve bakım yöneticilerinizin makinelerinizi gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayarak üretiminizin aksamamasını sağlayın.

SÜREÇ OPTİMİZASYONU

Üretiminizdeki verimliliği ve karlılığı etkileyen aksaklıkların tespiti için operasyon ve üretim sürecinizdeki verilerini analiz edin.

ENDÜSTRİYEL
ÇÖZÜMLERİMİZ

Döküm

Kapasitenizi artırın, zaman kaybına neden olan manuel süreçleri otomatikleştirin ve üretim kalitenizi tehlikeye atan bütün makine sorunlarını kesin olarak çözün.

Gıda

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

Mobilya

Makinelerin aktivitelerini, operatörlerin molalarını, ürün tiplerinin ne zaman ve ne kadar süre ile üretildiği gibi tüm KPI’lar dijital bir ortamda kolaylıkla ölçüm yapılmaktadır.

Cam

Cormind Sistemi üzerindeki veriler ile etiketlenmesi ve barkodlanması sayesinde, müşterilerinize giden ürününüzün geri izlenebilirliğini sağlayın.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?