0216 706 15 18 [email protected]

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

Endüstriyel üretim ve yönetim çözümleri konusunda uzman olan Cormind, sektörel bazlı çalışmalar ile üretim performansınızı maksimuma çıkartır.

Endüstriyel üretim çözümlerinde gerçek zamanlı üretim takibi yapımına olasanak sağlayan yeni nesil fabrika işletim sistemi ile üretimin tüm aşamaları izlenebilmektedir.

Fabrika üretim takibi ile, üretimden veri toplanarak tüm veriler işlenir. Bu veriler işlenerek anlık olarak üretiminizi takip etmeye başlayabilirsiniz. Tak & çalıştır sistemi ile üretim tesisinize kolayca kurulumu yapılır.

Cormind, kolay kullanımı ve basitleştirlmiş arayüzü ile çok tercih edilen endüstriyel üretim ve yönetim çözümleri sunmaktadır.

Yeni nesil fabrika işletim sistemi olan Cormind, üretim verimliliğinizi arttırmanıza olanak sağlar. Kurulum yapıldığı ilk aydan itibaren minimum %6 oranında verimlilik artışı sağlamaktadır.

Endüstriyel Üretim & Yönetim Çözümlerinin
Uygulandığı Sektörler

HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ

Rekabet avantajı elde etmek için üretim kalitenizi iyileştirin, verimliliğinizi artırın ve maliyetlerinizi minimuma indirin.

OTOMOTİV

Cormind Sistemi makineleriniz ve PLC’leriniz ile anlık proses parametrelerini ERP ile entegre ederek baştan sona parametre takibini sağlanır.

MEDİKAL

Kritik üretim verilerini yakalayıp analiz ederek en iyi ürünü mümkün en kısa sürede teslim etme yeteneğinizi geliştirin. Aradığınız rekabet avantajı elinizin altında.

GIDA

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

KİMYA

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

MOBİLYA

Makinelerin aktivitelerini, operatörlerin molarını, ürün tiplerinin ne zaman ve ne kadar süre ile üretildiği gibi tüm KPI’lar dijital bir ortamda kolaylıkla ölçümlenebilmektedir.

CAM


Cormind Sistemi üzerindeki veriler ile etiketlenmesi ve barkodlanmasıyla, müşterilerinize giden ürününüzün geri izlenebilirliğini sağlayın.

DÖKÜM

Kapasitenizi artırın, zaman kaybına neden olan manuel süreçleri otomatikleştirin ve üretim kalitenizi tehlikeye atan bütün makine sorunlarını kesin olarak çözün.