0216 706 15 18 [email protected]

FULL GERİ İZLENEBİLİRLİĞİ SAĞLAYIN!

Cormind – Sepex Fabrika İşletim Sistemi sayesinde, üretim hattınızın, hammadde girişinden başlayıp, lot ve parti bazında ERP’niz ile tam entegre şekilde müşterinize teslim edilene kadar olan bütün aşamalarını izleyin. Üretimin nasıl yapıldığını artık sistemden anlık takip edin.
Hammadde Deponuzdan
Mamul Deponuza
Tüm Süreçleri Takip edin

Medikal sektöründe hammadde takibinden, nihai ürünün paketlenip müşteriye iletilmesine kadar olan üretim sürecinin tümünü Sepex Fabrika İşletim Sistemi üzerinden takip edin.

Bir siparişin sadece belirli bir üretim alanından değil, hammadde halinden sevkiyata kadar olan tüm sürecini takip edin, verimlilik raporlarını inceleyin ve darboğazları görüntüleyin.

GS1 barkodlama standartları ile tüm dünyadaki devlet kurumları ile sertifikasyon süreçlerini sağlayın.

Her Zaman
Güncel Veriler

Tam entegre ERP süreçleri ile lot takibi, otomatik teyitleri, yarı-mamul, mamul süreçlerinizi Sepex’ten alın. Lotları ve tüm üretim alanında katma değerli işlere zaman kalsın. Manuel oluşturulan formlardan kurtulun.

Anlık maliyetleme ve otomatik MRP’nin önünü Cormind tarafından geliştirilen yeni nesil fabrika işletim sistemi SEPEX ile açın.

%

maliyetlerinizi azaltın

günde ROI

%

enerji tasarrufu

%

verim artışı

ÜRETİM TAKİBİ

Gerçek zamanlı üretim görünürlüğü, OEE, kesinti analizi ve geçmiş raporlama ile performans optimizasyonunuzu doğru yönlendirin.

KESTİRİMCİ BAKIM & KALİTE

Makine parkurunuzdaki ve üretim ekipmanınızdaki çeşitli arıza türlerini teşhis edip ve arızaları önceden tahmin ederek üretimdeki gecikmelerden kurtulun.

DURUM ANALİZİ

Mühendislerinizin ve bakım yöneticilerinizin makinelerinizi gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayarak üretiminizin aksamamasını sağlayın.

SÜREÇ OPTİMİZASYONU

Üretiminizdeki verimliliği ve karlılığı etkileyen aksaklıkların tespiti için operasyon ve üretim sürecinizdeki verilerini analiz edin.

ENDÜSTRİYEL
ÇÖZÜMLERİMİZ

Mobilya

Makinelerin aktivitelerini, operatörlerin molalarını, ürün tiplerinin ne zaman ve ne kadar süre ile üretildiği gibi tüm KPI’lar dijital bir ortamda kolaylıkla ölçüm yapılmaktadır.

Kimya

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

Döküm

Kapasitenizi artırın, zaman kaybına neden olan manuel süreçleri otomatikleştirin ve üretim kalitenizi tehlikeye atan bütün makine sorunlarını kesin olarak çözün.

Gıda

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?