0216 706 15 18 [email protected]

Sürekli İyileştirme için
Veri Yönetimi

Güçlü, sezgisel ve özelleştirilebilir üretim ve süreç optimizasyonu uygulamalarımızı barındıran Sepex sitemi ile; ekibinizin tam olarak ne yapmaları gerektiğini, ne zaman yapmaları gerektiğini ve nasıl daha iyi yapacaklarını bilmelerini sağlamak çok kolay. Üretimi iyileştirmek için verileri kullanın. Üretim süreçlerinizi optimize edin.

VERİ TOPLAMA

Mağaza katındaki herhangi bir ekipman, sistem ve çalışandan gerçek zamanlı olarak içgörüleri bağlayın, toplayın ve görselleştirin.

DARBOĞAZ ANALİZİ

Verimliliği ve karlılığı etkileyen verimsizlikleri belirlemek için işleme ve süreç verilerini analiz edin.

SÜRECİ OPTİMİZE EDİN

Fabrika çalışanlarına uygulamalar ve talimatlar aracılığıyla doğru zamanda optimize edilmiş süreçler sunan adım adım iş akışları oluşturun.

VERİMSİZ PROSESLER PLANSIZ SÜREÇLERE MAL OLUR

Veri olmadan çalışmak, önemli kesintilerden üretim kayıplarına kadar bir şirketin operasyonunun her bileşenini etkileyen süreç verimsizliklerine ve zayıf karar vermeye yol açar.

Makine verilerine insan bağlamı eklemek için verilerin gücünden yararlanın. Fabrika çalışanlarına doğru zamanda yeni, optimize edilmiş süreçler sunmak için süreç darboğazlarını analiz edin ve belirleyin.

Çözüm:

PROSESLERİ VERİ İLE OPTİMİZE EDİN.

VERİ TOPLAMA

Mağaza katındaki herhangi bir ekipman, sistem ve çalışandan gerçek zamanlı olarak içgörüleri bağlayın, toplayın ve görselleştirin.

OPERATÖR GERİ BİLDİRİMİ

Operatörün vereceği detaylı bilgi ile süreci optimize edin.

SÜRECİ TASARLAYIN

Planlanmamış arıza sürelerini önleyerek ekipman çalışma süresini ve hizmet üretkenliğini iyileştirin.

Prosesteki Darboğazı Keşfedin

Gerçek zamanlı üretim verilerinin görselleştirilmesini sağlamak için otomatik bulut makine izleme ve OEE yazılımıyla süreçleri iyileştirin.
ÇEVRİM ZAMANI ANALİZİ
Bir parça çevrimi boyunca iş mili yükünü veya diğer herhangi bir analog metriği izleyin. Zaman içindeki tutarsızlıkları veya değişiklikleri analiz etmek için herhangi bir noktadan birden fazla döngüyü üst üste bindirin.
ÜRETİM DARBOĞAZ ANALİZİ

En fazla bütçeye neden olan darboğazları vurgulamak için operatör geri bildirimleriyle sürecinizi takip edin, yeniden eğitip daha iyi, daha verimli tercihleriniz sunabilirsiniz.

KALİTE ANALİZİ

Operatör bilgisi ile üretim süreci yetersizliklerini belirleyin. Operatörlerden gelen kalite verilerini ve geri bildirimleri analiz ederek, uyarı sistemleri oluşturun. Süreç optimizasyonu sağlayın.

KURULUM ZAMANLARINI OPTİMİZE EDİN

İyileştirme alanlarını belirlemek için kurulum süresini başlatın, durdurun ve izleyin. Operatörleri zamanında tamamlamaya teşvik etmek için kurulum aşamalarını ve talimatları görüntüleyin.

BEKLENMEDİK DEĞİŞİMLERİ YÖNETİN VE TAKİP EDİN

Her geçişin ve operatör analitiğinin performansını izleyin. Arıza süresini azaltan daha verimli sistemler oluşturmak için ortalama değişim sürelerini vardiya ile ölçün.

PLANLAMAYI OPTİMİZE EDİN

Parametreler tetiklendiğinde işleri yeniden planlamak ve yeniden düzenlemek için gerçek zamanlı üretim verilerinden yararlanan ERP’nizle bütünleşen iş akışları oluşturun.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?