0216 706 15 18 [email protected]

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Cormind ailesi, çalışanlarına verdiği değer ile işgücü kalitesinin en üst düzeyde olmasına özen göstermektedir. Firmamızın gerçek gücünü oluşturan ekibimizin her bir üyesinin huzurlu ve rahat bir ortamda, emeklerinin karşılığını alarak çalışması, verilen hizmetlerdeki verimliliğin ciddi oranlarda artması açısından oldukça önem taşımaktadır.

Cormind ailesinin vizyonu, dünya genelinde hızla gelişen ve güncellenen teknolojilerin ülkemizde de kullanılması ve hatta geliştirilmesi, çalışanlarımızın tüm güncel ve global bilgi akışının içerisinde yer alabilmeleri için gerekli ortam ve eğitim imkanlarının sağlanmasıdır.

Bu doğrultuda Cormind insan kaynakları politikamızın amacı; çalışanlarımızın mutlu, sosyal, kendilerine güvenleri en üst seviyede, özveri içerisinde, ekip ruhu ile ailemiz bünyesinde yer almalarıdır.

Cormind ailesi, üyelerinin her birine önem ve değer vermektedir. Aynı zamanda proje sorumlulukları ve iş dağılımı süreçlerinin tümü adil bir şekilde yürütülmektedir. Çalışanlarımızdan ise görevlerini iş olarak değil, vazife olarak görmeleri talep edilmektedir. Aynı zamanda kendini geliştirmek için inisiyatif almaları da beklenmektedir.

Cormind ailesi üyeleri, mesai saatleri içerisinde verimliliği sağlamak ve konsantrasyonu korumak için özel hayatlarını dışarıda bırakmaktadırlar. Ancak gerekli durumlarda öncelik, özel hayata verilmektedir. Çünkü Cormind ailesi üyelerinin her birinin mutluluğu, insan kaynakları politikamız dahilinde işletmemizin sorumluluğu altındadır. Motivasyon ve başarının en büyük düşmanı olan mutsuzluk, Cormind fabrika işletim sistemleri süreçlerinin hiçbirinde kabul edilmemekte ve bu durumun giderilmesi için tüm aile üyeleri bir arada çalışmaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002