0216 706 15 18 [email protected]

ŞİRKET

Cormind fabrika işletim sistemleri ailesi, işletmelerdeki üretim sürecini desteklemek ve en verimli hale getirmek adına sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmektedir.

Cormind ailesinin vizyonu, dünya genelinde hızla gelişen ve güncellenen teknolojilerin ülkemizde de kullanılması ve hatta geliştirilmesi, çalışanlarımızın tüm güncel ve global bilgi akışının içerisinde yer alabilmeleri için gerekli ortam ve eğitim imkanlarının sağlanmasıdır

Cormind ailesi; AR-GE çalışması taramaları, deneme testleri, saha ihtiyaçlarının belirlenmesi ve çözüm geliştirme adımlarının her birinde yenilikçi ve inovatif bir bakış açısı kullanmaktadır. Bu sayede en etkili ve pratik çözümleri tespit etmek mümkün hale gelmektedir.
Fabrika işletim sistemleri hizmeti sunan Cormind; işletmelerin daha rekabetçi, daha hızlı ve daha karlı çözümler bulmasına yardımcı olmaktadır. Müşteri odaklı sunulan hizmetlerin tümü, bir işletmenin sahip olduğu tüm potansiyeli kullanabilmesine olanak tanımaktadır.

İşletmelerin her biri toplumda önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek rol modeli olmaktadır. Cormind ailesi, bu durumun bilincinde olarak tüm projelerinde sosyal sorumluluk hedefleri belirlemektedir.