0216 706 15 18 [email protected]

SİSTEMİNİZİ GERÇEK ZAMANLI

VERİYLE BESLEYİN

Sepex fabrika işletim sistemi ile üretim bandınızın tüm aşamalarını takip edin. Hammadde temininden ürünün paketlenmesine kadar olan tüm süreç kontrolünüz altında. Fire oranını düşürerek daha az kayıpla, daha yüksek kalitede üretim yapın.

Hammadde Kayıplarının

Önüne Geçin

Akışkan hammaddenin üretime girip katı maddeye dönüşme sürecinde yaşanan tüm hammadde kayıpları ve çıkan mamulleri Sepex sisteminin anlık ve gerçek zamanlı veri takibi ile izleyin.

Cormind mühendisleri tarafından geliştirilen fabrika işletim sistemi ile gıda sektöründeki bir işletme; daha az kayıpla daha yüksek kalitede üretim yapmaktadır.

Hammaddenizi Otomatik Olarak

İçeriğine Uygun Hatta

Yönlendirin

Sepex sistemi, hammadde kabul sürecindeki sistemler ve üretim esnasında kullanılan cihazlar ile entegrasyonu sağlamaktadır. Ürün için gereken hammadde miktarını bilir ve çıkan ürün miktarı ile karşılaştırarak tedarikçi sorgulamanızı sağlamaktadır.

Anlık ve gerçek zamanlı parametre takibi ile hammadde içeriğini bilir, hammaddenin sahip olduğu içeriğe uygun üretim hatlarına yönlendirilmesi sağlar.

Cormind tarafından geliştirilen yeni nesil fabrika işletim sistemi hammadde içerisindeki kuru madde oranlarını takip ederek üretimin yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlar.

%

maliyetlerinizi azaltın

günde ROI

%

enerji tasarrufu

%

verim artışı

ÜRETİM TAKİBİ

Gerçek zamanlı üretim görünürlüğü, OEE, kesinti analizi ve geçmiş raporlama ile performans optimizasyonunuzu doğru yönlendirin.

KESTİRİMCİ BAKIM & KALİTE

Makine parkurunuzdaki ve üretim ekipmanınızdaki çeşitli arıza türlerini teşhis edip ve arızaları önceden tahmin ederek üretimdeki gecikmelerden kurtulun.

DURUM ANALİZİ

Mühendislerinizin ve bakım yöneticilerinizin makinelerinizi gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayarak üretiminizin aksamamasını sağlayın.

SÜREÇ OPTİMİZASYONU

Üretiminizdeki verimliliği ve karlılığı etkileyen aksaklıkların tespiti için operasyon ve üretim sürecinizdeki verilerini analiz edin.

ENDÜSTRİYEL
ÇÖZÜMLERİMİZ

Kimya

Gerçek zamanlı üretim verilerini kullanarak değişen müşteri taleplerini karşılamak için daralan marjların üstesinden gelin, verimliliği ve kapasiteyi artırın.

Havacılık ve Savunma

Rekabet avantajı elde etmek için üretim kalitenizi iyileştirin, verimliliğinizi artırın ve maliyetlerinizi minimuma indirin.

Mobilya

Makinelerin aktivitelerini, operatörlerin molalarını, ürün tiplerinin ne zaman ve ne kadar süre ile üretildiği gibi tüm KPI’lar dijital bir ortamda kolaylıkla ölçüm yapılmaktadır.

Otomotiv

Cormind Sistemi makineleriniz ve PLC’leriniz ile anlık proses parametrelerini ERP ile entegre ederek baştan sona parametre takibini sağlanır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?