0216 706 15 18 [email protected]

ZAMAN KAYIPLARININ

KİMYASINI ÇÖZÜN!

Hammaddenizin kalite kontrolünden başlayarak, ürünlerinizin depolamasına kadar olan süreçte barkodlama sitemi ile zaman kayıplarından kurtulun. Reçete hazırlama ve sisteme girme işlemlerinizi hızlandırın.
Barkodlama Sistemi ile
Zaman Kayıplarını Azaltın

Kimya sektöründeki Ar-Ge sürecinin ağırlığı ve manuel üretilen reçetelerdeki zaman kayıpları makinelerden alınan anlık veriler ve barkodlama sistemi ile çözülür.

Sepex fabrika işletim istemi ile;

– Hammaddenin kalite kontrol adımlarından geçilerek depoya alınması,

– Ar-Ge süreçleri,

– Reçetelerin otomatik üretimi,

– Üretim sırasındaki sarf malzeme takibi,

– Üretim arası ve sonrası kalite kontrol adımları,

– Stok takibi ve depolanma,

– Etiket basımı çalışmaları yapılmaktadır.

Reçete Hazırlama
ve Sisteme Girme
İşlemlerinden Kurtulun

Cormind tarafından geliştirilen Sepex sistemi;

Reçeteler ile çalışan kimya sektörünü manuel reçete hazırlama ve sisteme girme işlemlerinden kurtarmaktadır. Reçetelerinizi sistemde tutar ve makine PLC entegrasyonu sayesinde seçilen reçetelerin otomatik olarak üretilmesini sağlamaktadır.

Kimya sektörünün kalbi Ar-Ge proseslerini ve reçetelerini sistemin hafızasında tutar, üretim ile Ar-Ge’nin dijital ortamda haberleşmesini ve üretimi gerçekleşmesini sağlamaktadır.

%

maliyetlerinizi azaltın

günde ROI

%

enerji tasarrufu

%

verim artışı

ÜRETİM TAKİBİ

Gerçek zamanlı üretim görünürlüğü, OEE, kesinti analizi ve geçmiş raporlama ile performans optimizasyonunuzu doğru yönlendirin.

KESTİRİMCİ BAKIM & KALİTE

Makine parkurunuzdaki ve üretim ekipmanınızdaki çeşitli arıza türlerini teşhis edip ve arızaları önceden tahmin ederek üretimdeki gecikmelerden kurtulun.

DURUM ANALİZİ

Mühendislerinizin ve bakım yöneticilerinizin makinelerinizi gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayarak üretiminizin aksamamasını sağlayın.

SÜREÇ OPTİMİZASYONU

Üretiminizdeki verimliliği ve karlılığı etkileyen aksaklıkların tespiti için operasyon ve üretim sürecinizdeki verilerini analiz edin.

ENDÜSTRİYEL
ÇÖZÜMLERİMİZ

Cam

Cormind Sistemi üzerindeki veriler ile etiketlenmesi ve barkodlanması sayesinde, müşterilerinize giden ürününüzün geri izlenebilirliğini sağlayın.

Havacılık ve Savunma

Rekabet avantajı elde etmek için üretim kalitenizi iyileştirin, verimliliğinizi artırın ve maliyetlerinizi minimuma indirin.

Otomotiv

Cormind Sistemi makineleriniz ve PLC’leriniz ile anlık proses parametrelerini ERP ile entegre ederek baştan sona parametre takibini sağlanır.

Medikal

Kritik üretim verilerini yakalayıp analiz ederek en iyi ürünü mümkün en kısa sürede teslim etme yeteneğinizi geliştirin. Aradığınız rekabet avantajı elinizin altında.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?