0216 706 15 18 [email protected]

Endüstriyel tesisinizin birebir
dijital ikizine sahip olmayı ister misiniz?
DİJİTAL İKİZ
PROJESİ

Tesisinizin Tamamen

3D Canlı DİJİTAL İKİZİ

Ofisiniz, fabrikanız veya hatta bütün yerleşkenizin, 3D modelinizi akıllı telefonunuzda, tabletinizde, PC’nizde veya Mac’inizden tüm operasyonların gerçek zamanlı olarak takip ve analiz etmenizi sağlar. Aynı zamanda geriye dönük olarak fabrikada yaşanan tüm durumların simülasyonunu oluşturur.

Ölçeklenebilir ve

Modüler

Her türlü IIoT sensörünü, makinayı, forklift vb ekipmanı veya süreçte gelişen yarı mamülü, çalışanları ve bunlara bağlı yerleşim, anlık veri akışını, süreci veya iş akışını izleyip geriye dönük analiz yapabilirsiniz.

ÇEVRİM ZAMANI ANALİZİ
Bir parça çevrimi boyunca iş mili yükünü veya diğer herhangi bir analog metriği izleyin. Zaman içindeki tutarsızlıkları veya değişiklikleri analiz etmek için herhangi bir noktadan birden fazla döngüyü üst üste bindirin.
ÜRETİM DARBOĞAZ ANALİZİ

En fazla bütçeye neden olan darboğazları vurgulamak için operatör geri bildirimleriyle sürecinizi takip edin, yeniden eğitip daha iyi, daha verimli tercihleriniz sunabilirsiniz.

KALİTE ANALİZİ

Operatör bilgisi ile üretim süreci yetersizliklerini belirleyin. Operatörlerden gelen kalite verilerini ve geri bildirimleri analiz ederek, uyarı sistemleri oluşturun. Süreç optimizasyonu sağlayın.

KURULUM ZAMANLARINI OPTİMİZE EDİN

İyileştirme alanlarını belirlemek için kurulum süresini başlatın, durdurun ve izleyin. Operatörleri zamanında tamamlamaya teşvik etmek için kurulum aşamalarını ve talimatları görüntüleyin.

BEKLENMEDİK DEĞİŞİMLERİ YÖNETİN VE TAKİP EDİN

Her geçişin ve operatör analitiğinin performansını izleyin. Arıza süresini azaltan daha verimli sistemler oluşturmak için ortalama değişim sürelerini vardiya ile ölçün.

PLANLAMAYI OPTİMİZE EDİN

Parametreler tetiklendiğinde işleri yeniden planlamak ve yeniden düzenlemek için gerçek zamanlı üretim verilerinden yararlanan ERP’nizle bütünleşen iş akışları oluşturun.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001: 2015
ISO 10002: 2018
ISO 14001: 2015
ISO/TEC 20000-1: 2018
ISO 27001: 2013
TS EN ISO 56002

İşletmeniz için Pandora’nın Kutusu’nu Açmaya Hazır mısınız?